Lokalni Herosi – głosuj na inicjatywę społeczną z Twojej okolicy!

Głosuj na inicjatywę społeczną z Twojej okolicy!

15 sierpnia ruszyło ogólnopolskie głosowanie na inicjatywy społeczne w ramach akcji „Lokalni Herosi – 100 inicjatyw przedsiębiorców na 100-lecie niepodległości”. Do 14 października każdy może oddać codziennie jeden głos na wybrany przez siebie projekt w danej kategorii finansowej.  W rywalizacji o granty bierze udział ponad 400 lokalnych inicjatyw z całej Polski. Każda z nich ma szansę zdobyć jeden ze 100 grantów o łącznej wartości 1,5 mln zł. 

Akcję objęło Patronatem Honorowym Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Izba Handlu.

Do etapu głosowania zakwalifikowało się ponad 400 inicjatyw zgłoszonych wcześniej przez Przedsiębiorców współpracujących z Eurocash, w tym również przez właścicieli sklepów abc. Wśród zgłoszonych pomysłów Przedsiębiorców znajdują się różnorodne projekty, m.in.: renowacja boiska sportowego, zakup strojów dla lokalnych klubów sportowych, wycieczka dla dzieci z domów dziecka, budowa bądź renowacja placu zabaw, organizacja imprez kulturalnych dla dzieci, dorosłych i seniorów, wyposażanie biblioteki miejskiej w audiobooki, stworzenie szkolnej mobilnej pracowni komputerowej i wiele innych, które przyczynią się do realnych zmian w lokalnych społecznościach.

Każdy z pomysłów mieści się w jednej z 3 kategorii finansowych: do 100 000 zł, do 50 000 zł lub do 10 000 zł. 

Liczy się każdy głos! Sprawdź inicjatywy, które mają szansę powstać w Twojej okolicy!

Przez 2 miesiące, od 15 sierpnia do 14 października, każdy może raz dziennie oddać głos na wybrany przez siebie projekt, w danej kategorii finansowej. Dodatkowo premiowane są głosy oddane z paragonem za zakupy w sklepie Przedsiębiorcy, który zgłosił projekt. Głosować można na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pl lub wysyłając MMS z paragonem pod numer 661 005 990. Projekty, które zdobędą największą liczbę głosów, zostaną zrealizowane do końca sierpnia 2019 roku.

Szczegółowe informacje o akcji „Lokalni Herosi” oraz regulamin znajdują się na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pl. Na pytania głosujących i uczestników odpowiadają też konsultanci Biura Obsługi Projektu „Lokalni Herosi” pod numerem tel. (22) 123 77 22.

Patronat medialny nad akcją objęli: Polskie Radio, TVP 2, Strefa Biznesu (Polska Press) oraz magazyn Handel.

Głosowanie trwa od 15.08 do 14.10.2018 r. na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pl

Twoja lista zakupów

Twoja lista zakupów jest pusta!

Znajdź produkty na stronie lub skorzystaj
z poniższej wyszukiwarki aby znaleźć Interesujące Cię produkty.0
Do góry